MŠ – uzavření

Vážení rodiče, v mateřské škole, která je součástí ZŠ a MŠ Hajnice se vyskytl jeden případ onemocnění Covid-19. Škola okamžitě reagovala a postupovala předepsaným způsobem. Dne 4. 11. 2020 byl přerušen provoz v mateřské škole.

Budeme pokračovat v intenzivní činnosti podle pokynů hygienické stanice, především dohledáním potenciálních kontaktů s nemocným.

Podle vyjádření hygieny budou v preventivní karanténě pouze osoby, které se dostaly do přímého kontaktu s nakaženým. Jejich seznam byl připraven a dotyční budou informováni, že se mají obrátit na svého lékaře (dětského, praktického) s žádostí o vystavení karantény a žádanky na test.

Druhotné a další kontakty, tzn. rodiče, sourozenci a všichni další, kteří se dostali do kontaktu s těmi, kteří budou v preventivní karanténě, ale sami se s nemocným nesetkali, už do karantény nepatří.

S dotazy se obracejte na paní ředitelku, tel.: 777672708

Mgr. Martina Švorcová