Angličtina

Angličtina v MŠ

Angličtina je od září 2020 součástí nového vzdělávacího programu naší mateřské školy. Výuka je určena především pro starší děti a probíhá vždy v úterý, v odpoledních hodinách, v budově mateřské školy. Je vedena učitelkou Bc. Natálií Prausovou, která prošla akreditovaným kurzem: Metodika výuky angličtiny pro předškolní a mladší školní děti. Tento kurz byl specializovaný na materiály a metodiku Wow! Dle této akreditované metodiky bude výuka angličtiny v naší mateřské škole probíhat.

Proč se Wow! materiály tak rychle osvědčují po celém světě? Přináší totiž něco unikátního:
  • Děti jsou neustále vtahovány do Wow! světa angličtiny – poslouchají, reagují, mluví!
  • S  anglickým učitelem Stevem a jeho kamarádkou Maggie děti sdílí emoce a komunikují. Tím zapojují prožitkové učení a emoční paměť.
  • Děti si hrají, baví se a zároveň se učí anglicky.
  • Metodika kombinuje různě dynamické činnosti, které se během lekce střídají. Děti se chtějí do aktivit aktivně zapojit – poslouchají, reagují a mluví.
  • Edukativní video příběhy a video písničky jsou přístupné odkudkoliv. Rodiče mohou tedy snadno zjistit, co všechno už děti umí, a mohou s nimi angličtinu procvičovat i doma.

Pojďme si hrát a učit se anglicky…

Více zde: